KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Nejúčinnější terapeutický systém proti stárnutí pokožky, který se používá pro bezbolestné vyhlazení a hloubkové vyčištění pokožky obličeje a dekoltu.

Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry až k buňkám. Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Již při prvním žehlení je cítit, jak "obličej dýchá" a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky...

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Mikrodermabraze patří k neinvazivním, méně agresivním metodám zlepšení vzhledu pleti. Touto metodou dochází k odstraňování odumřelých povrchových vrstev pokožky a k redukci pórů s odstraněním jejich obsahu.

Zákrok je nebolestivý, můžete ho vnímat jako teplo po masáži, pleť může být mírně začervenalá.

Výsledkem je zlepšení textury kůže, pocit odlehčení, pleť je jemná, připravená efektivně využívat aktivní séra na regeneraci.

Doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy od 20-35 minut.

LASEROVÁ PÉČE

Chcete-li dát své pleti to nejlepší, dopřejte si ošetření kosmetickým laserem. Výsledky ošetření jsou opravdu vynikající.

Laser SPARIDONN je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro buňky zásadní význam. Živočišná buňka dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru, které povzbuzuje metabolismus buňky. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou.

Velmi účinně vyhlazuje jemné vrásky, především v oblasti kolem úst, očí. Zpomaluje stárnutí pleti.

Laser při jednom jediném ošetření řeší zároveň čtyři nejdůležitější problémy, a to:

Další použití laseru:

Doporučujeme zakoupení
permanentky!